Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Los Cabrones riding club

Je

Jednoho dne se dala dohromady parta lidí, která chtěla jezdit a né si o tom povídat.

Dne 25.6.2010 vznikl nápad založit tyto webové stránky, které budou informačním centrem našeho klubu jak pro členy, tak i pro veřejnost.

Dne 10.11.2010 jsme se s členy rozhodli podat  žádost o oficiální občanské sdružení na MV, zatím je to ve stádiu příprav dokumentů.

Naším cílem je vybudovat přátelský, rodinný klub, s členy, kteří si váží svého členství, rádi jezdí na motorce .

Klub je otevřen všem zájemcům co už mají srovnané a vyzrálé myšlení, mají chuť se scházet na společné vyjížďky a další akce, jinak řečeno, jsou trochu zbláznění do motorek, hlavně chopperů nebo cruiserů a nevadí jim pro klub sem tam něco zorganizovat či aspoň nápadem přispět.

Možná nás jiné kluby budou řadit mezi takzvané Rubbies (Rich Urban Bikers), ale nevidíme na tom nic špatného. Mezi námi jsou lidé různých profesí, kteří chtějí uniknout z každodenního stresu,  ať už z podnikaní nebo z rutinní kancelářské práce.  Chceme si užívat krásných pocitu z pohodové jízdy na motorce, z přátelské atmosféry při setkání našich členů a jejich rodin.

Respektujeme pravidla, které stanovily velké MC kluby a neaspirujeme stát se MC. Považujeme se spíše za cestovatele na motorce a fanoušky chopperů a cruiserů.

Jméno klubu Los Cabrones vzniklo už před pár lety, při jiných aktivitách. Volným překladem to může znamenat Bastardi, Kozlové, ale ve španělštině to má i přátelský význam při oslovení kamarádů.

Lubo Cabron